Nabídka práce

1) Strojník stavebních strojů:

Přijmeme šikovného strojníka stavebních strojů na demoliční a stavební práce ve Zlínském kraji, se základnou firmy ve Slavičíně – Divnicích 76321.

Nabízíme celoroční práci ve stabilní firmě na ŽL nebo dohodu.

Náplň práce:
  • obsluha stavebních stojů při demolicích
  • obsluha při recyklaci stavebního odpadu a zemních pracích
  • běžná údržba svěřeného stroje
Požadujeme:
  • pracovitost
  • spolehlivost
  • ŘP.B, (C + strojní průkaz výhodou)
Nabízíme:
  • 250Kč/h – zvýšení pro zapracování
  • zajímavý strojový park
  • stabilní práci po celý rok
  • firemní auto i pro soukromé účely
  • 13. plat po 1. roce

Pro více informací volejte na číslo 736 765 828.

*Ubytování NEZAJIŠŤUJEME

*Hledáme pouze jednotlivce

2) Stavební dělník

Firma David Gabko hledá do svého týmu šikovného a samostatného stavebního dělníka.

  • práce u bagru nebo u drtiče
  • manuální práce po staveništi a podobně
Nabízíme:
  • 200 a více Kč čistého/h po zapracování
  • firemní auto
  • pravidelnou mzdu
  • práce po zlínském kraji se základnou ve Slavičíně

Možnost také na dohodu nebo na ŽL.

Pro více informací prosím volejte na číslo +420 736 765 828.